sotsiaalmeedia

Kas teie koduleht on mobiilisõbralik?

Postitatud Kategooria: Nutiseadmed

Eestis on hetkel populaarseim seade interneti kasutamiseks arvuti. Üle 3/4 inimestest on see olemas. Viimastel aastatel on nii süle- kui lauaarvutite kõrvale tulnud suur konkurent – nutitelefon. Telefon on see, milleta pea keegi enam kodu uksest välja ei astu. Tänu kiirele interneti ühendusele saavad kiireloomulised asjad aetud väga hõlpsalt ka bussis, taksos või kohvikus, kus arvutit pole käepärast võtta. Nagu areneb lihtsamaks tehnika, nii peab muutuma ka kõik see, mida tehnika meile pakub. Paljude ettevõtete koduleht on loodud enne nutirevolutsiooni ning ainus, mis nendel kodulehtedel vahel muutub on sisu, kuid disain ja kasutajasõbralikkus ning mobiilisõbralikkus on jäänud tagaplaanile.

Nagu eelpool sai mainitud, siis suur osa informatsiooni otsimisest käibki läbi nutitelefonide, aga kui ettevõttel puudub lihtne ja mugav koduleht, mis on mõeldud ka telefonis kasutamiseks, siis võib kindel olla, et isiklikult mina sinna tagasi ei pöördu.

Samal ajal, kui ma pean lugema “kirbukirja” ja sihtima, kuhu ma vajutan, jõuan ma leida mitu teist sama teenust pakkuvat firmat, kellel võib palju parem lahendus olla. Statistika näitab, et ligi 28% inimestest otsib parema lahendusega kodulehe, kui neile midagi ei sobi. Seega aeglane, halva disainiga ja kasutajale mittesõbralik koduleht ei sobi kuhugi. Ma usun, et te nõustute minuga?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga