Koduleht, ettevõtte digitaalseturunduse keskpunkt

Veebileht on firma nägu. Me kõik püüame ajaga kaasas käia, ostes endale uuema telefoni, auto, riided jms. Sama peab tegema ka ettevõtte koduleht. Esimene asi, mida klient näeb on disain. See tekitab temas esmamulje, pärast seda hakkab ta mõistma kui kasutajasõbralik see leht on, millel ta viibib. Seega peab esmamulje jääma super, et lugeja jääks just Sinu kodulehele.

Tänu erinevatele keskkondadele on meil võimalus jälgida kõike, mida lugeja parasjagu otsib või tahab. Lehe haldajal on võimalus jälgida, millal lugeja sulges veebilehe ning milliseid lehekülgi kõige enam külastatakse. Kogutud statistika annab  meile võimaluse muuta veebileht paremaks ja kasu toovamaks.

Olemasoleva lehe analüüs

Selleks, et saavutada paremat kodulehte, on oluline analüüsida hetkel kasutusel olevat lahendust. Selle läbi saame õppida eelnevatest vigadest ning lähtuda teie vajadustest. Pakume selle põhjal oma klientidele nende jaoks parimat lahendust, mis on kaasaegne ja vastab praegustele veebi standartitele.

WordPress

WordPressi  puhul  on tegemist populaarse sisuhaldussüsteemiga, mis on laialt levinud nii Eestis kui mujal maailmas, iga neljas veebileht on ehitatud WordPressile. Tegemist on väga paindliku platvormiga, mis võimaldab luua blogi, lihtsat kodulehte või  hoopis e-poodi.

WordPressi plussid

  • Kiire ja soodne valmis lahendus
  • Palju  erinevaid stiile
  • Võimalus lisada palju funktsionaalsust läbi vidinate
  • Lihtne haldus
  • Turvaline

Mobiilne veeb

Täna, kui pea igal inimesel on nutitelefon, on väga oluline, et veebilehed oleksid kasutajasõbralikud ka mobiilis. Kõik meie poolt pakutavad veebilehed on arendatud sobima kõikide nutiseadmete ekraanidele. Meie jaoks on oluline, et teie kodulehe kasutamine mobiilis oleks mugav ja lihtne.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) ehk otsingumootoritele optimeerimine tähendab google otsingu mootorite jaoks veebilehe arusaadavamaks muutmist. Selle jaoks on oluline korrektne lehe struktuur ja sisu, kasutajasõbralikud aadressid, kirjeldus, märksõnad ja korrektsed pealkirjad. Korrektne SEO aitab klientidel teid paremini leida ja suunata nad nende jaoks vajalike teemadeni.

Google Analytics

Google Analytics on analüütikatarkvara, mis võimaldab jälgida kasutajate liikumist teie veebilehel. Pidev statistika annab ülevaate kust kliendid lehele tulevad, millised alamlehed on enim kasutatud ja kas kliendid jäävad lehele kauemaks või lahkuvad koheselt. Lisaks annab Google Analytics ka väga hea ülevaate erinevatest reklaamikampaaniatest.